رفتن به محتوا

خدمات تخصصی تزریق چربی به باسن

تزریق چربی به باسن

تزریق چربی به باسن به معنی انتقال چربی از نقاط دیگر بدن به ناحیۀ باسن است. در این روش، اول با استفاده از لیپوساکشن چربی اضافی بخشی از بدن مانند کمر، پایین کمر و ران‌ها برداشته می‌شود و جهت فرم دهی به باسن تزریق می‌شود که در حال حاضر یکی از محبوب‌ترین عمل‌های زیبایی محسوب می‌شود.

این موضوع برای بسیاری از بیمارانی که مشکل چاقی دارند، فرصتی محسوب می‌شود‌‌ تا چربی شکم را بردارند و برای تزریق به باسن از آن استفاده کنند.

روند تزریق چربی شامل صدها تزریق است. در این روش به دلیل آنکه از چربی بدن خود شخص استفاده می‌شود، ظاهر باسن طبیعی‌تر از عمل‌های کاشت سیلیکونی خواهد بود و احتمال ناسازگاری آن با بدن، به پایین‌ترین حد ممکن می‌رسد.

پس از برداشتن چربی از قسمت‌های مختلف بدن، آن چربی به‌طور کامل تمیز و تصفیه می‌شود و سپس چربی به باسن مراجعه کننده تزریق می‌شود. البته فراموش نکنید که این عمل همراه با بیهوشی انجام می‌گیرد.

مزایای تزریق چربی به باسن

رفع افتادگی و شل بودن باسن

یکی از شایع‌ترین دلایل تزریق چربی به باسن، برطرف کردن افتادگی باسن و شل بودن آن است که با تزریق چربی این موارد حل خواهند شد.

حجیم کردن باسن:

خیلی از افراد جهت رسیدن به اندامی بهتر، با تزریق چربی سایز باسن خود را بزرگ‌تر می‌کنند که این‌کار هیچ‌گونه عوارضی برای مراجعه کننده نخواهد داشت.

حجیم کردن باسن

خوش‌فرم کردن باسن

لیفت باسن

ایجاد ظاهر متعادل باسن

رفع افتادگی باسن

افزایش اعتماد به نفس

ماندگاری طولانی

نتایج طبیعی

روش کم‌خطر

دلایل انجام تزریق چربی به باسن

تناسب قسمت پایین تنه بدن

ایجاد تعادل بین بالا تنه و پایین تنه بدن

دستیابی به فرم اندام بهتر

برداشت چربی مفاصل ران و شکم و اضافه کردن آن به قسمت باسن

نمونه کارهای تزریق چربی به باسن

مشاوره خدمات تزریق چربی به باسن

شما می توانید جهت دریافت مشاوره با شماره زیر از گروه زیبایی مهزیار ارتباط برقرار نمایید.