رفتن به محتوا

خدمات تخصصی جراحی ژنیکوماستی آقایان

جراحی سینه آقایان یا ژنیکوماستی

ژنیکوماستی یک عمل زیبایی مخصوص آقایان است و زمانی انجام می‌شود که فرد دچار بزرگ شدن غیر طبیعی سینه شده باشد. بیمارانی که اقدام به عمل ژنیکوماستی می‌کنند اغلب دچار مشکل بزرگ شدن سینه‌ها، عدم تقارن اندازه سینه‌ها و یا افتادگی نوک سینه‌ها هستند.

ژنیکوماستی عارضه‌ای است که بعضی از آقایان پس از دوران بلوغ با آن دست و پنجه نرم می‌کنند. گاهی اوقات بزرگ شدن سینه‌ها امری گذراست و خود به خود درمان می‌شود اما در بعضی موارد این اختلال ادامه‌دار است که در این صورت باید با انجام عمل زیبایی آن را درمان کرد.

دلیل اصلی مراجعه بیماران جهت انجام این عمل، شکل و قیافه سینه آنهاست که باعث آزار آن‌ها شده است. به‌طوری که قادر به پوشیدن لباس‌های تنگ نیستند و از حضور در مراکزی مانند استخرها و سالن‌های ورزشی دوری می‌کنند.

بزرگی زن گونه سینه‌ها

عدم تقارن اندازه سینه‌ها

نامناسب بودن اندازه سینه‌ها

افتادگی نوک سینه‌ها

جراحی ژنیکوماستی

دلایل بروز بزرگی بافت سینه مردان

مصرف داروهایی نظیر پودرهای بدن‌سازی

کاهش سطح هورمون مردانه

تداخل در تعادل هورمونی

مهم‌ترين مسائل در تعيين نوع عمل جراحي

ميزان بزرگي سينه

اندازه سینه‌ها مهم‌ترین دلیل تعیین‌کننده برای انجام این عمل به حساب می‌آید.

شل و افتاده بودن سينه‌ ها

بعد از اندازه، اینکه سینه‌ها چه مقدار شل یا افتاده هستند می‌تواند دلیل اصلی رجوع به این روش باشد. البته در صورتی که افتادگی یا شل بودن در حد غیر معمولی نباشد معمولا از ژنیکوماستی استفاده نمی‌شود و روش‌های جایگزین مانند ليپومانيك یا ليپوليزر به بیمار پیشنهاد می‌شود.

محل، شكل و افتادگي نوك سينه

محل نوك سينه‌ها ممکن است دارای افتادگي قابل توجه يا عدم تقارن باشند که در صورت بروز این عارضه، بايد اين مشكلات را با برش جراحي و برش دور حل کرد.

نمونه کارهای جراحی ژنیکوماستی آقایان

مشاوره خدمات جراحی ژنیکوماستی آقایان

شما می توانید جهت دریافت مشاوره با شماره زیر از گروه زیبایی مهزیار ارتباط برقرار نمایید.