رفتن به محتوا

خدمات تخصصی جراحی آبدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم و پهلو

آبدومینوپلاستی

این روزها به دلیل سبک زندگی ماشینی، فعالیت بدنی کم و مصرف روز افزون غذاهای پرچرب و آماده، افراد زیادی با مشکل اضافه وزن مواجه هستند. در اکثر افراد اولین قسمتی که این اضافه وزن را نشان می‌دهد، شکم و پهلو است.

همچنین بسیاری از خانم‌ها پس از یک یا چند زایمان شاهد تغییرات زیادی در اندام خود خصوصا قسمت میانی بدن‌شان خواهند بود. این تغییرات به سختی به ورزش و رژیم‌های سخت غذایی واکنش نشان می‌دهند و بهبود پیدا می‌کنند.

خوشبختانه با پیشرفت علم روش‌های زیادی برای حل مشکلی اضافه وزن به‌خصوص در قسمت شکم و پهلو ابداع شده است. یکی از پرطرف‌دارترین عمل‌های جراحی زیبایی، عمل جراحی شکم و پهلو یا آبدومینوپلاستی است.

آبدومینوپلاستی یک عمل جراحی زیبایی است که برای حذف چربی‌های شکم به منظور سفت کردن عضلات آن استفاده می‌شود.

در این روش ابتدا یک برش به روی قسمت مورد نظر به منظور برداشت پوست و چربی اضافی ایجاد می‌شود و پس از آن عمل لیپوساکشن و یا همان خارج کردن چربی‌ها شروع می‌شود. پس از اتمام جراحی، محل برش را پانسمان نموده و یک درن برای خارج شدن هرگونه مایع اضافی از شکم تعبیه می‌شود.

یک جراحی شکم می‎تواند بسته به وسعت محل عمل جراحی حدود ۱ الی ۵ ساعت طول بکشد. پس از این جراحی یک سوراخ جدید توسط جراح برای ایجاد ناف روی شکم ایجاد می‌شود.

حذف چربی‌های اضافه شکم

کاهش سایز

جراحی زیبایی شکم

کوچک کردن شکم پهلو

زیبایی شکم و پهلو

مزایای آبدومینوپلاستی

حل مشکل شل‌شدگی و افتادگی شکم با ایجاد ظاهری طبیعی

میزان عوارض کم پس از جراحی نسبت به روش‌های دیگر

حفظ شریان‌های تغذیه‌کننده مهم مثلِ اعصاب جدار شکم و لنفاتیک

مراقبت های بعد از عمل آبدومینوپلاستی

حدود یک تا چهار هفته زمان می‌برد تا بیمار به بهبودی نسبی برسد. پس از عمل اقدامات خاصی به بیمار توصیه می‌شود که با اجرای دقیق آن‌ها می‌تواند هر چه سریع‎تر بهبود پیدا کند و شاهد نتیجه عالی جراحی خود باشد.

نمونه کارهای جراحی آبدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم و پهلو

IMG_3776 IMG_3776
IMG_2247 IMG_2247
IMG_9587 IMG_9587
IMG_7581 IMG_7581

مشاوره خدمات جراحی آبدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم و پهلو

شما می توانید جهت دریافت مشاوره با شماره زیر از گروه زیبایی مهزیار ارتباط برقرار نمایید.