رفتن به محتوا

خدمات تخصصی تزریق فیلر زیر چشم

تزریق فیلر زیر چشم

تزریق فیلر زیر چشم، به‌منظور پرکردن رفع گودیِ به وجود آمده‌ی زیر چشم‌ها و حجم دادن به صورت از طریق تصحیح فرم چشم‌ها است. همچنین تزریق ژل زیر چشم، از کبودی، تیرگی و پف کردن چشم‌ها تا حد بسیار چشم‌گیری کاسته می‌شود و در نتیجه چهره فرد بسیار شاداب‌تر خواهد شد.

گودی زیر چشم از رایج‌ترین دلایلی است که افراد به روش تزریق فیلر چشم رو می‌آورند. معمولا دلیل اصلی گودی زیر چشم، افزایش سن و در نتیجه فرورفتگی محل پایین پلک‌ها و گونه‌ها است. این روش موجب تغییر ظاهرِ صورت فرد می‌شود، به طوری‌که انگار فرد خسته و بیمار است. این تغییر ظاهری معمولا با تیرگی آن ناحیه همراه می‌شود که البته ممکن است در دوران جوانی هم برای افراد اتفاق بیافتد. که بهترین راه حل برای رفع این مشکل، تزریق فیلر زیر چشم است.

چگونگی انجام تزریق فیلر زیر چشم

این فیلر حاوی اسید هیالورونیک است. این فیلر در زیر بافت‌های صورت و دقیقا روی استخوان آن تزریق می‌شود تا نواحی مربوطه پر شوند. در صورت نیاز، پزشک فیلر را در نقاط مورد نیاز تزریق می‌کند که بسیار بستگی به شرایط مراجعه کننده دارد اما معمولا فیلر به صورت یکنواخت در تمامی نواحی تزریق می‌شود. پس از تزریق، نواحی که فیلر به آنها تزریق شده ماساژ داده می‌شود.  در واقع در این عمل از تکنیک کانولا استفاده می‌شودف که هیچ‌گونه درد و یا کبودی در زیر چشم به وجود نمی‌آید.

معمولا برای کاهش درد تزریق فیلر زیر چشم، قبل از اینکه در محل مورد نظر تزریق انجام شود، با استفاده از کرم بی‌حسی، نواحی مربوطه را به‌صورت موضعی بی‌حس می‌کنند تا هنگام تزریق دردی متوجه مراجعه کننده نشود.

کم کردن تیرگی زیر چشم

رفع گودی زیرچشم

رفع پف زیرچشم

پرکردن زیرچشم

جوان سازی چهره

تزریق با تکنیک کانولا

عوارض تزریق فیلر زیر چشم

کبودی زیر چشم

ممکن است بعد از تزریق، کبودی مختصری زیر چشم‌ها پدید آید که موقتی است و طی چند روز برطرف می‌شود.

تورم زیر چشم

در بعضی موارد زیر چشم‌ها تورم و قرمزی به وجود می‌آید.

برآمدگی پوست زیر چشم

برآمدگی مختصر در پوست زیر چشم از موارد رایج بعد از این تزریق است که جای نگرانی برای مراجعه‌کنندگان ندارد.

نمونه کارهای تزریق فیلر زیر چشم

PHOTO-2020-08-16-16-05-28 2 (1) PHOTO-2020-08-16-16-05-26
IMG_8183F68C76CD-1 IMG_8183F68C76CD-1
IMG_0588 IMG_0588

مشاوره خدمات تزریق فیلر زیر چشم

شما می توانید جهت دریافت مشاوره با شماره زیر از گروه زیبایی مهزیار ارتباط برقرار نمایید.